TRIO 501860142 GARONNE stoječa svetilka antracit 1x max.60W E27
Trio
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E27
Odvisno od sijalke
Ne
Antracit
Kovina/Steklo
IP44
220V
140mm
140mm
400mm
A++-E
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 78,76 €. Prihranite 7,87 € (10 %). Najnižja cena: 70,89€
70,89 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Trio |
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Odvisno od sijalke |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Antracit |
| Material | Kovina/Steklo |
| IP standard | IP44 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 140mm |
| Širina | 140mm |
| Višina | 400mm |
| Energijski razred | A++-E |
Sorodni izdelki






