TRIO 407360142 COOPER stoječa svetilka antracit 100cm 1x max.40W E27
Trio
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E27
Ne
Ne
Antracit
Kovina
IP44
220V
100mm
100mm
1000mm
A++-E
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 128,17 €. Prihranite 12,81 € (10 %). Najnižja cena: 115,36€
115,36 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Trio |
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Antracit |
| Material | Kovina |
| IP standard | IP44 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 100mm |
| Širina | 100mm |
| Višina | 1000mm |
| Energijski razred | A++-E |
Sorodni izdelki










