TRIO 424067142 HOOSIC stoječa svetilka antracit 1x max.28W E27 Z VTIČNICO
Trio
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E27
Odvisno od sijalke
Ne
Antracit
Kovina/Umetna masa
IP44
220V
140mm
140mm
800mm
A++-E
2x VTIČNICA
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 105,36 €. Prihranite 10,54 € (10 %). Najnižja cena: 94,82€
94,82 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Trio |
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Odvisno od sijalke |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Antracit |
| Material | Kovina/Umetna masa |
| IP standard | IP44 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 140mm |
| Širina | 140mm |
| Višina | 800mm |
| Energijski razred | A++-E |
| Opombe | 2x VTIČNICA |
Sorodni izdelki








