PHILIPS 158890 BUSTAN stoječa svetilka LED antracit 2x4,5W 1000LM (16485/93/P0)
Philips
LED
2700K
2
LED modul
Da
Ne
Antracit
Kovina/Umetna masa
IP44
220V
220mm
90mm
400mm
A++
NA VOLJO TUDI BARVA SVETLOBE 4000K
5 let
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 111,94 €. Prihranite 11,19 € (10 %). Najnižja cena: 100,75€
100,75 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Philips |
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 2700K |
| Število sijalk | 2 |
| Vznožek | LED modul |
| Možnost zatemnjevanja | Da |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Antracit |
| Material | Kovina/Umetna masa |
| IP standard | IP44 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 220mm |
| Širina | 90mm |
| Višina | 400mm |
| Energijski razred | A++ |
| Opombe | NA VOLJO TUDI BARVA SVETLOBE 4000K |
Sorodni izdelki




