TRIO R45101901 PALMAS stoječa svetilka 120cm LED bela 1x4,5W 1x120LM RGBW
Trio
LED
3000K
1
LED modul
Da
Ne
Bela
Umetna masa
IP44
DELUJE NA BATERIJE
370mm
370mm
1200mm
VKLJUČEN DALJINSKI UPRAVLJALNIK
5 let
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 266,05 €. Prihranite 26,61 € (10 %). Najnižja cena: 239,44€
239,44 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Trio |
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 3000K |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | LED modul |
| Možnost zatemnjevanja | Da |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Bela |
| Material | Umetna masa |
| IP standard | IP44 |
| Napetost | DELUJE NA BATERIJE |
| Dolžina | 370mm |
| Širina | 370mm |
| Višina | 1200mm |
| Opombe | VKLJUČEN DALJINSKI UPRAVLJALNIK |
Sorodni izdelki














