PHILIPS 443551 CREEK stoječa svetilka bela 1x max.60W E27 (15382/31/16)
Philips
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E27
Ne
Ne
Bela
Kovina/Umetna masa
IP44
220V
175mm
175mm
300mm
A++-E
2 leti
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 27,45 €. Prihranite 2,74 € (10 %). Najnižja cena: 24,71€
24,71 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Philips |
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Bela |
| Material | Kovina/Umetna masa |
| IP standard | IP44 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 175mm |
| Širina | 175mm |
| Višina | 300mm |
| Energijski razred | A++-E |
Sorodni izdelki


