PHILIPS 385849 BRIDGE stoječa svetilka antracit 1x max.14W E27
Philips
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E27
Odvisno od sijalke
Ne
Antracit
Kovina/Umetna masa
IP44
220V
121mm
121mm
802mm
A
2 leti
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 198,01 €. Prihranite 19,80 € (10 %). Najnižja cena: 178,21€
178,21 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Philips |
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Odvisno od sijalke |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Antracit |
| Material | Kovina/Umetna masa |
| IP standard | IP44 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 121mm |
| Širina | 121mm |
| Višina | 802mm |
| Energijski razred | A |
Sorodni izdelki






