PHILIPS 443582 CREEK stoječa svetilka črna 3x max.60W E27 (15385/30/16)
Philips
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
3
E27
Ne
Ne
Črna
Kovina/Umetna masa
IP44
220V
480mm
450mm
1840mm
A++-E
2 leti
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 261,32 €. Prihranite 26,13 € (10 %). Najnižja cena: 235,19€
235,19 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Philips |
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 3 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Črna |
| Material | Kovina/Umetna masa |
| IP standard | IP44 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 480mm |
| Širina | 450mm |
| Višina | 1840mm |
| Energijski razred | A++-E |
Sorodni izdelki




