TRIO 520060142 HUDSON stoječa svetilka LED antracit 1x4W E14 1x320LM
Trio
LED
3000K
1
E14
Ne
Ne
Antracit
Kovina/Umetna masa
IP44
220V
85mm
85mm
300mm
A+
5 let
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 74,32 €. Prihranite 7,43 € (10 %). Najnižja cena: 66,89€
66,89 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Trio |
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 3000K |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E14 |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Antracit |
| Material | Kovina/Umetna masa |
| IP standard | IP44 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 85mm |
| Širina | 85mm |
| Višina | 300mm |
| Energijski razred | A+ |
Sorodni izdelki








