PHILIPS 131275 ARBOUR stoječa svetilka 77cm LED antracit 1x6W 600LM (16463/93/16)
Philips
LED
2700K
1
LED modul
Ne
Ne
Antracit
Kovina
IP44
220V
100mm
100mm
770mm
A+
5 let
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 111,94 €. Prihranite 11,19 € (10 %). Najnižja cena: 100,75€
100,75 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Philips |
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 2700K |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | LED modul |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Antracit |
| Material | Kovina |
| IP standard | IP44 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 100mm |
| Širina | 100mm |
| Višina | 770mm |
| Energijski razred | A+ |
Sorodni izdelki










