TRIO 504160142 SAMBESI stoječa svetilka antracit 1x max.40W E27
Trio
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E27
Odvisno od sijalke
Ne
Antracit
Kovina/Umetna masa
IP44
220V
230mm
210mm
600mm
A++-E
VKLJUČEN SENZOR ZA MRAK
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 161,53 €. Prihranite 16,15 € (10 %). Najnižja cena: 145,38€
145,38 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Trio |
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Odvisno od sijalke |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Antracit |
| Material | Kovina/Umetna masa |
| IP standard | IP44 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 230mm |
| Širina | 210mm |
| Višina | 600mm |
| Energijski razred | A++-E |
| Opombe | VKLJUČEN SENZOR ZA MRAK |
Sorodni izdelki






