TRIO 676210407 HYDRA stropna svetilka LED nikelj 1x38W 1x4000LM SwitchDIMM
LED
3000K
1
LED modul
Da
Ne
Nikelj
Kovina
IP20
220V
650mm
650mm
60mm
A+
5 let
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 210,94 €. Prihranite 21,09 € (10 %). Najnižja cena: 189,85€
189,85 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 3000K |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | LED modul |
| Možnost zatemnjevanja | Da |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Nikelj |
| Material | Kovina |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 650mm |
| Širina | 650mm |
| Višina | 60mm |
| Energijski razred | A+ |
TRIO 676210407 HYDRA stropna svetilka LED nikelj 1x38W 1x4000LM SwitchDIMM video
Sorodni izdelki





