ARTEMIDE 0692020A LOGICO MINI SINGOLA stropna svetilka bela steklo 1x max.77W E27
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E27
Odvisno od sijalke
Ne
Bela
Steklo
IP20
220V
280mm
280mm
230mm
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
529,00 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Odvisno od sijalke |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Bela |
| Material | Steklo |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 280mm |
| Širina | 280mm |
| Višina | 230mm |
Sorodni izdelki





