TRIO 671310142 FRANCIS stropna svetilka LED črna 1x40W 1x6000LM
LED
3000K
1
LED modul
Da
Ne
Črna
Kovina
IP20
220V
540mm
520mm
200mm
A++
5 let
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 212,41 €. Prihranite 21,24 € (10 %). Najnižja cena: 191,17€
191,17 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 3000K |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | LED modul |
| Možnost zatemnjevanja | Da |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Črna |
| Material | Kovina |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 540mm |
| Širina | 520mm |
| Višina | 200mm |
| Energijski razred | A++ |
Sorodni izdelki





