LZF 1688-IM25 I-CLUB TABLE namizna svetilka LED oranžna 524LM
LED
3000K
1
LED modul
Da
Ne
Razne barve
Les
IP20
220V
400mm
140mm
365mm
SVETILKA JE DOBAVLJIVA V VEČ BARVNIH ODTENKIH.
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
880,00 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 3000K |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | LED modul |
| Možnost zatemnjevanja | Da |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Razne barve |
| Material | Les |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 400mm |
| Širina | 140mm |
| Višina | 365mm |
| Opombe | SVETILKA JE DOBAVLJIVA V VEČ BARVNIH ODTENKIH. |
Sorodni izdelki












