TRIO 527290101 LUPO namizna svetilka LED bela 1x5W SMD 1x550LM
LED
3500K
1
LED modul
Da
Da
Bela
Umetna masa
IP20
220V
135mm
300mm
350mm
A+
S POVEČEVALNIM STEKLOM
5 let
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 82,78 €. Prihranite 8,28 € (10 %). Najnižja cena: 74,50€
74,50 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 3500K |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | LED modul |
| Možnost zatemnjevanja | Da |
| Možnost prilagajanja | Da |
| Barva | Bela |
| Material | Umetna masa |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 135mm |
| Širina | 300mm |
| Višina | 350mm |
| Energijski razred | A+ |
| Opombe | S POVEČEVALNIM STEKLOM |
Sorodni izdelki


