ARTEMIDE A011900 TOLOMEO MICRO namizna svetilka DIM LED aluminij 1x9W 491LM
LED
3000K
1
LED modul
Da
Ne
Alu
Kovina
IP20
220V
170mm
170mm
730mm
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
385,00 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 3000K |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | LED modul |
| Možnost zatemnjevanja | Da |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Alu |
| Material | Kovina |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 170mm |
| Širina | 170mm |
| Višina | 730mm |
Sorodni izdelki






