TRIO 421169142 PEARL stoječa svetilka LED antracit 1x9W SMD
Trio
LED
3000K
1
LED modul
Ne
Ne
Antracit
Kovina/Umetna masa
IP54
220V
140mm
125mm
1000mm
A
VKLJUČEN SENZOR GIBANJA
5 let
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 221,71 €. Prihranite 22,17 € (10 %). Najnižja cena: 199,54€
199,54 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Trio |
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 3000K |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | LED modul |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Antracit |
| Material | Kovina/Umetna masa |
| IP standard | IP54 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 140mm |
| Širina | 125mm |
| Višina | 1000mm |
| Energijski razred | A |
| Opombe | VKLJUČEN SENZOR GIBANJA |
Sorodni izdelki








