TRIO R36304064 JASON viseča svetilka baker 4xE14
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
4
E14
Odvisno od sijalke
Ne
Baker
Kovina/Umetna masa
IP20
220V
750mm
120mm
1500mm
Trio
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 95,01 €. Prihranite 9,50 € (10 %). Najnižja cena: 85,51€
85,51 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 4 |
| Vznožek | E14 |
| Možnost zatemnjevanja | Odvisno od sijalke |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Baker |
| Material | Kovina/Umetna masa |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 750mm |
| Širina | 120mm |
| Višina | 1500mm |
| Blagovna znamka | Trio |
Sorodni izdelki




















