TRIO R30421001 WILL viseča svetilka bela 1x max.60W E27
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E27
Odvisno od sijalke
Ne
Bela
Kovina
IP20
220V
360mm
360mm
1500mm
Trio
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 43,71 €. Prihranite 4,37 € (10 %). Najnižja cena: 39,34€
39,34 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Odvisno od sijalke |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Bela |
| Material | Kovina |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 360mm |
| Širina | 360mm |
| Višina | 1500mm |
| Blagovna znamka | Trio |
Sorodni izdelki







