TRIO 343310305 HELIOS viseča svetilka LED aluminij 1x 48W SMD 5800LM
LED
2700K-6500K
1
LED modul
Da
Da
Alu
Kovina
IP20
220V
825mm-1300mm
60mm
1500mm
Trio
5 let
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 361,07 €. Prihranite 36,11 € (10 %). Najnižja cena: 324,96€
324,96 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 2700K-6500K |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | LED modul |
| Možnost zatemnjevanja | Da |
| Možnost prilagajanja | Da |
| Barva | Alu |
| Material | Kovina |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 825mm-1300mm |
| Širina | 60mm |
| Višina | 1500mm |
| Blagovna znamka | Trio |
Sorodni izdelki













