TRIO 317000332 LUMINA viseča svetilka črna 3x max.40W E14
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
3
E14
Odvisno od sijalke
Ne
Črna
Kovina/Steklo
IP20
220V
680mm
190mm
1500mm
Trio
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 166,81 €. Prihranite 16,68 € (10 %). Najnižja cena: 150,13€
150,13 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 3 |
| Vznožek | E14 |
| Možnost zatemnjevanja | Odvisno od sijalke |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Črna |
| Material | Kovina/Steklo |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 680mm |
| Širina | 190mm |
| Višina | 1500mm |
| Blagovna znamka | Trio |
Sorodni izdelki













