TRIO 310600432 ROBIN viseča svetilka črna 4x max.28W E27
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
4
E27
Odvisno od sijalke
Ne
Črna
Kovina/Steklo
IP20
220V
805mm
85mm
1500mm
A++-E
Trio
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 189,82 €. Prihranite 18,98 € (10 %). Najnižja cena: 170,84€
170,84 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 4 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Odvisno od sijalke |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Črna |
| Material | Kovina/Steklo |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 805mm |
| Širina | 85mm |
| Višina | 1500mm |
| Energijski razred | A++-E |
| Blagovna znamka | Trio |
Sorodni izdelki









