TRIO 207269124 NORMAN stenska svetilka rustikalna rjava 1x max.40W E27
Trio
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E27
Ne
Ne
Rjava
Kovina/Steklo
IP44
220V
300mm
380mm
450mm
A++-E
VKLJUČEN SENZOR GIBANJA
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 130,92 €. Prihranite 13,09 € (10 %). Najnižja cena: 117,83€
117,83 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Trio |
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Rjava |
| Material | Kovina/Steklo |
| IP standard | IP44 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 300mm |
| Širina | 380mm |
| Višina | 450mm |
| Energijski razred | A++-E |
| Opombe | VKLJUČEN SENZOR GIBANJA |
Sorodni izdelki








