209769132 TRIOTO stenska svetilka črna 1xE27 Senzor gibanja
Trio
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E27
Odvisno od sijalke
Ne
Črna
Kovina/Umetna masa
IP44
220V
76mm
76mm
400mm
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 28,93 €. Prihranite 2,90 € (10 %). Najnižja cena: 26,03€
26,03 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Trio |
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Odvisno od sijalke |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Črna |
| Material | Kovina/Umetna masa |
| IP standard | IP44 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 76mm |
| Širina | 76mm |
| Višina | 400mm |
Sorodni izdelki




















