ARTEMIDE 0645020A LOGICO MICRO 3x120° stropna svetilka bela steklo 3x max.46W E14
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
3
E14
Odvisno od sijalke
Ne
Bela
Steklo
IP20
220V
330mm
330mm
210mm
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
999,00 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 3 |
| Vznožek | E14 |
| Možnost zatemnjevanja | Odvisno od sijalke |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Bela |
| Material | Steklo |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 330mm |
| Širina | 330mm |
| Višina | 210mm |
Sorodni izdelki







