ARTEMIDE 0457020A LOGICO namizna svetilka DIM bela steklo 3x 46W E27
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
3
E27
Da
Ne
Bela
Steklo
IP20
220V
400mm
400mm
640mm
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
1.235,00 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 3 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Da |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Bela |
| Material | Steklo |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 400mm |
| Širina | 400mm |
| Višina | 640mm |
Sorodni izdelki






