ARTEMIDE 0454020A LOGICO 3x120° viseča svetilka bela steklo 3x max.116W E27
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
3
E27
Odvisno od sijalke
Ne
Bela
Steklo
IP20
220V
660mm
660mm
310mm (1,7m el.kabel)
Artemide
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
2.690,00 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 3 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Odvisno od sijalke |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Bela |
| Material | Steklo |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 660mm |
| Širina | 660mm |
| Višina | 310mm (1,7m el.kabel) |
| Blagovna znamka | Artemide |
Sorodni izdelki






