563100132 TRIO FOMENTO namizna svetilka črna 1x max.15W E27 BREZ VIRA
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E27
Ne
Ne
Črna
Kovina/Steklo
IP20
220V
300mm
300mm
520mm
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 90,58 €. Prihranite 9,05 € (10 %). Najnižja cena: 81,53€
81,53 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Črna |
| Material | Kovina/Steklo |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 300mm |
| Širina | 300mm |
| Višina | 520mm |
Sorodni izdelki












