ARTEMIDE 1821010A EMPATIA 36 namizna svetilka DIM LED steklo 1x26W 1273lm
LED
3000K
1
LED modul
Da
Ne
Razne barve
Steklo
IP20
220V
360mm
360mm
382mm
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
1.498,00 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 3000K |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | LED modul |
| Možnost zatemnjevanja | Da |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Razne barve |
| Material | Steklo |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 360mm |
| Širina | 360mm |
| Višina | 382mm |
Sorodni izdelki








