TRIO 509100108 LYON namizna svetilka medenina/bela 1x max.60W E27
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E27
Ne
Da
Medenina
Kovina/Tkanina
IP20
220V
255mm
255mm
450mm-560mm
A++-E
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 137,25 €. Prihranite 13,72 € (10 %). Najnižja cena: 123,53€
123,53 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Da |
| Barva | Medenina |
| Material | Kovina/Tkanina |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 255mm |
| Širina | 255mm |
| Višina | 450mm-560mm |
| Energijski razred | A++-E |
Sorodni izdelki






