TRIO 420760142 RENO stoječa svetilka LED atracit 1x4,5W COB 1x450LM
Trio
LED
3000K
1
LED modul
Ne
Ne
Antracit
Kovina
IP54
220V
160mm
57mm
1000mm
A+
5 let
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 206,72 €. Prihranite 20,67 € (10 %). Najnižja cena: 186,05€
186,05 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Trio |
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 3000K |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | LED modul |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Antracit |
| Material | Kovina |
| IP standard | IP54 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 160mm |
| Širina | 57mm |
| Višina | 1000mm |
| Energijski razred | A+ |
Sorodni izdelki








