TRIO R22231142 SALTA solarna stenska svetilka LED antracit 1x3W 165LM
Trio
LED
3000K
1
LED modul
Ne
Ne
Antracit
Kovina/Umetna masa
IP44
DELUJE NA BATERIJE
90mm
120mm
130mm
VKLJUČEN SENZOR GIBANJA
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 39,49 €. Prihranite 3,95 € (10 %). Najnižja cena: 35,54€
35,54 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Trio |
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 3000K |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | LED modul |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Antracit |
| Material | Kovina/Umetna masa |
| IP standard | IP44 |
| Napetost | DELUJE NA BATERIJE |
| Dolžina | 90mm |
| Širina | 120mm |
| Višina | 130mm |
| Opombe | VKLJUČEN SENZOR GIBANJA |
Sorodni izdelki






