TRIO 673918032 GALE stropna svetilka LED črna 1x50W SMD 1x5250LM
LED
3000K
1
LED modul
Da
Ne
Črna
Kovina
IP20
220V
800mm
650mm
145mm
A+
5 let
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 262,04 €. Prihranite 26,20 € (10 %). Najnižja cena: 235,84€
235,84 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 3000K |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | LED modul |
| Možnost zatemnjevanja | Da |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Črna |
| Material | Kovina |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 800mm |
| Širina | 650mm |
| Višina | 145mm |
| Energijski razred | A+ |
Sorodni izdelki




