TRIO 412400132 MARLEY stoječa svetilka črna 1x max.5W GU10
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
GU10
Ne
Da
Črna
Kovina
IP20
220V
230mm
390mm
1510mm
A++-E
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 78,13 €. Prihranite 7,81 € (10 %). Najnižja cena: 70,32€
70,32 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | GU10 |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Da |
| Barva | Črna |
| Material | Kovina |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 230mm |
| Širina | 390mm |
| Višina | 1510mm |
| Energijski razred | A++-E |
Sorodni izdelki










