RENDL R12749 BERMUDA vgradni reflektor bela 1x max.35W GU10 IP65
RENDL
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
GU10
Odvisno od sijalke
Ne
Bela
Kovina
IP65
220V
85mm
85mm
35mm
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 22,00 €. Prihranite 2,20 € (10 %). Najnižja cena: 19,80€
19,80 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | RENDL |
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | GU10 |
| Možnost zatemnjevanja | Odvisno od sijalke |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Bela |
| Material | Kovina |
| IP standard | IP65 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 85mm |
| Širina | 85mm |
| Višina | 35mm |
Sorodni izdelki












