RENDL R12473 FADO I stenska svetilka LED črna 1x3W 110LM
LED
4000K
1
LED modul
Ne
Da
Črna
Kovina
IP20
220V
35mm
163mm
150mm
ON/OFF stikalo na svetilki
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 120,00 €. Prihranite 12,00 € (10 %). Najnižja cena: 108,00€
108,00 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 4000K |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | LED modul |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Da |
| Barva | Črna |
| Material | Kovina |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 35mm |
| Širina | 163mm |
| Višina | 150mm |
| Opombe | ON/OFF stikalo na svetilki |
Sorodni izdelki




















