TRIO R50101032 BILLY namizna svetilka črna 1x max.28W E14
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E14
Ne
Ne
Črna
Kovina
IP20
220V
150mm
140mm
160mm
A++-E
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 20,90 €. Prihranite 2,09 € (10 %). Najnižja cena: 18,81€
18,81 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E14 |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Črna |
| Material | Kovina |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 150mm |
| Širina | 140mm |
| Višina | 160mm |
| Energijski razred | A++-E |
Sorodni izdelki




