MARSET A644-004 MARANGA 32 viseča svetilka bela 2x max.46W E14
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
2
E14
Odvisno od sijalke
Ne
Bela
Umetna masa
IP20
220V
320mm
320mm
115mm (2m el.kabel)
Marset
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
411,20 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 2 |
| Vznožek | E14 |
| Možnost zatemnjevanja | Odvisno od sijalke |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Bela |
| Material | Umetna masa |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 320mm |
| Širina | 320mm |
| Višina | 115mm (2m el.kabel) |
| Blagovna znamka | Marset |
Sorodni izdelki



