TRIO 463100108 FOMENTO stoječa svetilka medenina 1x max.15W E27 BREZ VIRA
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E27
Ne
Ne
Medenina
Kovina/Steklo
IP20
220V
400mm
400mm
1500mm
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 189,83 €. Prihranite 18,99 € (10 %). Najnižja cena: 170,84€
170,84 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Medenina |
| Material | Kovina/Steklo |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 400mm |
| Širina | 400mm |
| Višina | 1500mm |
Sorodni izdelki












