364600417 TRIO CORK viseča svetilka razne barve 4x max.10W E27 BREZ VIRA
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
4
E27
Odvisno od sijalke
Ne
Razne barve
Kovina/Steklo
IP20
220V
900mm
150mm
1500mm
Trio
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 189,83 €. Prihranite 18,99 € (10 %). Najnižja cena: 170,84€
170,84 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 4 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Odvisno od sijalke |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Razne barve |
| Material | Kovina/Steklo |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 900mm |
| Širina | 150mm |
| Višina | 1500mm |
| Blagovna znamka | Trio |
Sorodni izdelki









