TRIO 304790101-OUTLET TOULON viseča svetilka bela 1x max.60W E27
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E27
Odvisno od sijalke
Ne
Bela
Kovina/Steklo
IP20
220V
230mm
230mm
1500mm
A++-E
NA ZALOGI 1 KOS
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 112,12 €. Prihranite 78,48 € (70 %). Najnižja cena: 33,64€
33,64 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Odvisno od sijalke |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Bela |
| Material | Kovina/Steklo |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 230mm |
| Širina | 230mm |
| Višina | 1500mm |
| Energijski razred | A++-E |
| Opombe | NA ZALOGI 1 KOS |
Sorodni izdelki




