TRIO 220060142 HUDSON stenska svetilka LED antracit 1x4W E14 1x320LM
Trio
LED
3000K
1
E14
Ne
Ne
Antracit
Kovina/Umetna masa
IP44
220V
85mm
115mm
170mm
A+
5 let
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 62,50 €. Prihranite 6,25 € (10 %). Najnižja cena: 56,25€
56,25 €
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Trio |
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 3000K |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E14 |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Antracit |
| Material | Kovina/Umetna masa |
| IP standard | IP44 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 85mm |
| Širina | 115mm |
| Višina | 170mm |
| Energijski razred | A+ |
Sorodni izdelki


