TRIO 209100108 LYON stenska svetilka medenina/bela 1x max.60W E27
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E27
Ne
Da
Medenina
Kovina/Tkanina
IP20
220V
255mm
690mm
325mm
A++-E
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 147,60 €. Prihranite 14,76 € (10 %). Najnižja cena: 132,84€
132,84 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Da |
| Barva | Medenina |
| Material | Kovina/Tkanina |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 255mm |
| Širina | 690mm |
| Višina | 325mm |
| Energijski razred | A++-E |
Sorodni izdelki




