MARSET A662-027 GINGER 42 DIM DALI viseča svetilka LED rjava hrast 1x14.8W 698LM
LED
2700K
1
LED modul
Da
Ne
Razne barve
Kovina/Les
IP20
220V
420mm
420mm
86mm (2m el.kabel)
Marset
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
975,14 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 2700K |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | LED modul |
| Možnost zatemnjevanja | Da |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Razne barve |
| Material | Kovina/Les |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 420mm |
| Širina | 420mm |
| Višina | 86mm (2m el.kabel) |
| Blagovna znamka | Marset |
Sorodni izdelki







