TRIO R36161026 LAURINE viseča svetilka črna/bež 1xE27
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E27
Odvisno od sijalke
Ne
Črna
Kovina/Vrv
IP20
220V
580mm
580mm
1500mm
Trio
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 90,58 €. Prihranite 9,05 € (10 %). Najnižja cena: 81,53€
81,53 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Odvisno od sijalke |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Črna |
| Material | Kovina/Vrv |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 580mm |
| Širina | 580mm |
| Višina | 1500mm |
| Blagovna znamka | Trio |
Sorodni izdelki
















