TRIO 512400108 MARLEY namizna svetilka medenina/črna 1x max.5W GU10
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
GU10
Ne
Da
Medenina
Kovina
IP20
220V
120mm
250mm
450mm
A++-E
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 41,18 €. Prihranite 4,12 € (10 %). Najnižja cena: 37,06€
37,06 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | GU10 |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Da |
| Barva | Medenina |
| Material | Kovina |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 120mm |
| Širina | 250mm |
| Višina | 450mm |
| Energijski razred | A++-E |
Sorodni izdelki










