TRIO 412300136 HEDDA stoječa svetilka črna/vrv sisal 1x max.40W E27
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
1
E27
Ne
Ne
Črna
Kovina/Vrv
IP20
220V
520mm
520mm
1500mm
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 187,93 €. Prihranite 18,79 € (10 %). Najnižja cena: 169,14€
169,14 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | E27 |
| Možnost zatemnjevanja | Ne |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Črna |
| Material | Kovina/Vrv |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 520mm |
| Širina | 520mm |
| Višina | 1500mm |
Sorodni izdelki










