TRIO 349110179 DARVIN viseča svetilka LED zlata 1x34W SMD 4500LM SwitchDIMM/TUN Fi=64cm
LED
2300K-3000K-4000K
1
LED modul
Da
Ne
Razne barve
Kovina
IP20
220V
640mm
490mm
1500mm
Trio
5 let
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 161,53 €. Prihranite 16,15 € (10 %). Najnižja cena: 145,38€
145,38 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | LED |
| Barva svetlobe | 2300K-3000K-4000K |
| Število sijalk | 1 |
| Vznožek | LED modul |
| Možnost zatemnjevanja | Da |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Razne barve |
| Material | Kovina |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 640mm |
| Širina | 490mm |
| Višina | 1500mm |
| Blagovna znamka | Trio |
TRIO 349110179 DARVIN viseča svetilka LED zlata 1x34W SMD 4500LM SwitchDIMM/TUN Fi=64cm video
Sorodni izdelki











