TRIO 309900657 DISCALGO viseča svetilka črna/krom 6x max.40W E14
Sijalka ni priložena
Odvisno od sijalke
6
E14
Odvisno od sijalke
Ne
Črna
Kovina/Steklo
IP20
220V
540mm
540mm
1500mm
Trio
Garancija proizvajalca
Na zalogi pri dobavitelju
Redna cena 240,41 €. Prihranite 24,04 € (10 %). Najnižja cena: 216,37€
216,37 €
Tehnične podrobnosti
| Tip sijalke | Sijalka ni priložena |
| Barva svetlobe | Odvisno od sijalke |
| Število sijalk | 6 |
| Vznožek | E14 |
| Možnost zatemnjevanja | Odvisno od sijalke |
| Možnost prilagajanja | Ne |
| Barva | Črna |
| Material | Kovina/Steklo |
| IP standard | IP20 |
| Napetost | 220V |
| Dolžina | 540mm |
| Širina | 540mm |
| Višina | 1500mm |
| Blagovna znamka | Trio |
Sorodni izdelki















